Wojownicy Maryi

najbliższe spotkania

kwiecień-maj 2021

Wojownicy Maryi najbliższe spotkania

Trzecia środa miesiąca 21 kwietnia

Spotkanie formacyjne

O godzine 19.00 rozpoczynamy różańcem świętym, następnie uczestniczymi w Eucharystii. Rozszerzona homilia w formie konferencji nt. Słowa Bożego i świadectwa. Spotkanie odbywa się w parafii Św. Brata Alberta Chmielowskiego mieszczącej się w Łodzi przy ulicy Chmielowskiego 7.

Goście specjalni: 

Lider warszawskiej grupy Wojowników Maryi Mariusz Wójcik oraz ich opiekun duchowy ks. Przemysław Kołacki.

pierwszA SOBOTA MIESIĄCA 1 MAJA

Zazwyczaj Publiczny Męski różaniec ulicami Łodzi rozpoczynał o godzinie 10.00 Eucharystią w parafii Zesłania Ducha Świętego na Placu Wolności w Łodzi. Następnie szliśmy ulicą Piotrkowską i odmawialiśmy różaniec święty oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Kończyliśmy w parafii Najświętszego Imienia Jezus w Łodzi mieszczącego się na ulicy Henryka Sienkiewicza 60.

W obecnej sytuacji spotykamy się 1 maja 2021 roku o godzinie 10.00 w parafii Św. Brata Alberta Chmielowskiego 7 w Łodzi gdzie również uczestniczymy we mszy świętej oraz odmawiamy różaniec.

 

rozaniec-meski-ulicami-lodzi-z-wojownikami-maryi-lodz (2)
rozaniec-meski-ulicami-lodzi-z-wojownikami-maryi-lodz (3)
rozaniec-meski-ulicami-lodzi-z-wojownikami-maryi-lodz (4)

PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA 6 MAJA

wojownicy-maryi-lodz-pierwszy-czawrtek-miesiaca
wojownicy-maryi-lodz-pierwszy-czawrtek-miesiaca-1
Wojownicy Maryi Łódź

Modlitwa w intencji kapłanów i biskupów. Zaczynamy mszą święta o godzinie 22.00 w intencji Wspólnoty. Natomiast od 23.00 do 00.00. Adoracja w ciszy podczas Godziny Świętej. Zapraszamy do parafii Św. Brata Alberta Chmielowskiego 7 w Łodzi.

Wojownicy Maryi najbliższe spotkania