Wojownicy Maryi

najbliższe spotkania

WRZESIEŃ-październik 2021

Wojownicy Maryi

Trzecia środa miesiąca 15 września

Spotkanie regionalne zwykle zaczyna się o godzinie 19.00. Rozpoczynamy różańcem świętym, a następnie uczestniczymy w Eucharystii. Rozszerzona homilia w formie konferencji nt. Słowa Bożego i świadectwa. Spotkanie odbywa się w parafii Św. Brata Alberta Chmielowskiego mieszczącej się w Łodzi przy ulicy Chmielowskiego 7.

V Jubileuszowe Oblężenie Jasnej Góry 18 września (sobota)

Główna część Oblężenia (tzw. Szturm) odbędzie się w sobotę 18 września.

W tygodniu poprzedzającym (12-17 września) zapraszamy grupy do czuwania modlitewnego (w różnych formach) w swoich parafiach.

W dniach 12-17 września zapraszamy na warsztaty online – codziennie w godzinach 20:00-21:00, po których w łączności z Jasną Górą będziemy się modlić modlitwą apelową.

ks. dominik chmielewski Wojownicy Maryi zapraszają na Narodowy Marsz Życia i Rodziny 19 września o godzinie 11:30

Narodowy Marsz Życia i Rodziny
rozaniec-meski-ulicami-lodzi-z-wojownikami-maryi-lodz (2)
rozaniec-meski-ulicami-lodzi-z-wojownikami-maryi-lodz (3)
rozaniec-meski-ulicami-lodzi-z-wojownikami-maryi-lodz (4)
pierwszA SOBOTA MIESIĄCA 2 PAŹDZIERNIKA

Publiczny Męski różaniec ulicami Łodzi rozpoczyna się o godzinie 10.00 Eucharystią w parafii Zesłania Ducha Świętego na Placu Wolności w Łodzi. Następnie idziemy ulicą Piotrkowską i odmawiamy różaniec święty oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Kończymy w parafii Najświętszego Imienia Jezus w Łodzi mieszczącego się na ulicy Henryka Sienkiewicza 60.

PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA 7 PAŹDZIERNIKA

wojownicy-maryi-lodz-pierwszy-czawrtek-miesiaca
wojownicy-maryi-lodz-pierwszy-czawrtek-miesiaca-1
Wojownicy Maryi Łódź

Modlitwa w intencji kapłanów i biskupów. Zaczynamy mszą święta o godzinie 22.00 w intencji Wspólnoty. Natomiast od 23.00 do 00.00. Adoracja w ciszy podczas Godziny Świętej. Zapraszamy do parafii Św. Brata Alberta Chmielowskiego 7 w Łodzi.