Eliminacje do ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej 2021 oraz finał

Zapraszamy Wojowników Maryi wraz z rodzinami na eliminacje do ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej. Jeśli ktoś chciałby spędzić miło niedzielę z rodziną to można kibicować naszej drużynie. A po meczach będzie rodziny grill. Bracia z Przedborza wszystko zapewniają. Wystarczy tylko być.
 
Adres: Przedbórz ulica Mostowa 35 początek o godzinie 17.00.

W niedzielę 12 września dzień beatyfikacji ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego spotkaliśmy sie na meczu eliminacyjnym do Ogólnopolskich Mistrzostw Wojowników Maryi z drużyną naszych barci z Kielc. Po zaciętym lecz wyrównanym starciu zakończonym wynikiem 2:2 nastąpiły rzuty karne. Podczas tej wymiany tylko jeden strzał nie został umieszczony w bramce, ale trafił w poprzeczkę. Szczęśliwie dla nas był to strzał zawodnika z Kielc. Finalnie zwyciężyliśmy w karnych 5:4.

Zdobyliśmy Mistrza Polski Wojowników Maryi w piłce nożnej w I Memoriale im. Wojciecha Kajpusta, który odbył sie w 25 września w Przemyślu. Gratulujemy naszym zawodnikom, który dzięki oczywiście opatrzności i prowadzeniu Bożym i naszej Maryi zdobyli to jakże wyjątkowe trofeum.