Kasia Mosakowska w kwietniu kończy 50 lat, to serdeczna i przyjazna osoba, matka 3 dzieci – najmłodsza Nina ma 15 lat. Razem z mężem Andrzejem Wojownikiem Maryi, prowadzili gospodarstwo domowe. Ich świat zawalił się 3 sierpnia 2021 r., kiedy to jadący za nimi samochód z impetem uderzył w ich auto i zepchnął wprost pod najeżdżający z naprzeciwka samochód ciężarowy. W wypadku tym zginął jej mąż Andrzej a ona sama ledwo uszła z życiem. Doznała wielu poważnych obrażeń ciała i narządów wewnętrznych. Miała uszkodzoną wątrobę, liczne złamania kości, złamania otwarte i zmiażdżone kości. W pierwszych tygodniach po wypadku była utrzymywana w śpiączce farmakologicznej. Została poddana operacji kości twarzoczaszki, skomplikowanej operacji zespolenia miednicy, która po wypadku była pęknięta na 9 części.

Na obecną chwilę Kasia przebywa w prywatnej placówce Centrum Origin w Otwocku, gdyż tylko ten szpital wyraził zgodę na bardzo skomplikowaną operację zespolenia kości udowej z biodrem, która da Kasi szansę, by znów staneła na nogi. Koszt operacji wyceniono na 40 tyś złotych.

W imieniu Kasi oraz jej rodziny bardzo prosimy o choćby najmniejszą wpłatę. Liczy się każdy grosz. Wywołajmy uśmiech na twarzy Kasi. Pozwólmy jej uwierzyć w lepsze jutro.

Jeśli nie możesz wspomóc finansowo, pomóż Kasi udostępniając link do zbiórki wśród znajomych i na portalach społecznościowych.

Razem możemy więcej !!!