APLIKACJE KATOLICKIE NA TELEFON

Ludzie cały czas narzekają, że smartfony i technologia powodują problemy. Tacy ludzie nie są w błędzie, ale też nie są całkowicie poprawni. Technologia z pewnością powoduje wiele problemów, ale pozwala także rodzinom pozostać w kontakcie, gdy mieszkają osobno. Eksplozja technologiczna ostatniej dekady niesie jednak ze sobą kilka interesujących pytań dla ludzi wiary. Jak radzą sobie z niezliczonymi pokusami w Internecie? Czy mogą korzystać z mediów społecznościowych i nadal nazywać siebie chrześcijanami, czy też muszą całkowicie unikać trendu na Twitterze? Technologia z pewnością stwarza nowe problemy dla wierzących, ale także daje im nowe możliwości. Audiobooki umożliwiły tysiącom chrześcijan słuchanie Biblii podczas porannych dojazdów, a Facebook pozwolił grupom studiującym Biblię formować się niemal z dnia na dzień. Biorąc pod uwagę, że większość chrześcijan ma smartfona w kieszeni lub torebce, warto dodać do niego przydatne aplikacje katolickie na telefon. Mając to na uwadze, oto najlepsze aplikacje dla chrześcijan na smartfony.

Biblia Audio Superprodukcja

Biblia Audio 
Superprodukcja​

ANDROID | iOS

BIBLIA AUDIO – STARY I NOWY TESTAMENT to największe słuchowisko radiowe w Europie. Słuchowisko, w którym aktorzy grają poszczególne role, a wszystko zanurzone jest w nowoczesnej ścieżce dźwiękowej. Stworzyliśmy „film bez obrazu” – niech Twoja wyobraźnia wyświetli Ci Twój własny film. Aplikacje dla wierzących chrześcijan.

Aplikacje katolickie na telefon

Modlitwa
w drodze

ANDROID | iOS

Modlitwa w drodze to codzienne, oparte na Ewangelii, kilkunastominutowe rozważania modlitewne, w formie dźwiękowej i tekstowej. Proponowana modlitwa zakorzeniona jest w duchowości ignacjańskiej. Dzięki niej odkryjesz, jak Słowo Boże, jak Biblia, jest aktualna dla Twojego życia. Oprócz modlitwy codziennej proponujemy także różaniec, rachunek sumienia i inne wartościowe treści.

Aplikacje katolickie na telefon

Katechizm Kościoła
Katolickiego

ANDROID

Aplikacja – napisana w celach ewangelizacyjnych – daje możliwość dogłębnego zapoznania się z treścią Katechizmu Kościoła Katolickiego. Dostępne jest wyszukiwanie wg hasła tematycznego (lista haseł jest tożsama z indeksem tematycznym wydania książkowego). Można (offline) przeglądać katechizm wg numerów, działów (struktury), zakładek oraz szukać dowolnego słowa w jego treści. Aplikacja nie zawiera reklam.

Laudate

ANDROID | iOS

Najobszerniejsza z aplikacji dla katolików. Dostępna w języku angielskim, Español, Português, Italiano, Bahasa i Polski. Codzienne Odczyty Mszy, New American Bible, Różaniec, Koronka do Miłosierdzia Bożego (na ekranie Różaniec), stacje drogi krzyżowej, modlitwy różne i modlitwy po łacinie z tłumaczenie na angielski. Podcast do różańca i stacji. Codzienne medytacje. Podcasty Daily Readings i medytacje. Launcher dla iCatholicRadio. Zdolność do zakładki modlitwy i tworzenia własnych modlitw. Douay-Reims Biblia w trybie offline. Wybierz Menu pokazuje OPCJE większość ekranów aplikacji. Dokumenty Watykan II, Encyklika papieska.

Aplikacje dla wierzących - Prayo logo

Prayo

iOS

Wyjeżdżasz na wakacje? Odwiedzasz znajomych? A może po prostu nie zdążyłeś na Mszę Św. w swojej parafii i szukasz kolejnej w najbliższej okolicy? Prayo rozwiązuje ten problem. Znajdź najbliższą Mszę Św. lub wyszukaj kościół na mapie. Szukaj po czasie lub po odległości, w niedzielę lub w dni robocze. Aplikacja nie wymaga dostępu do internetu! Pomagamy być bliżej Boga.

Cały czas pracujemy nad aktualizacją i uzupełnieniem danych oraz nad nowymi funkcjonalnościami. Możesz współtworzyć tę aplikację zgłaszając nowe Msze Św. i kościoły wprost z Twojego telefonu.

W tej chwili posiadamy w bazie ponad 7000 polskich kościołów rzymskokatolickich. 

Aplikacje katolickie Nowenna pompejańska i różaniec

Nowenna pompejańska i różaniec

ANDROID | iOS

Aplikacje katolickie jak ta właśnie Apka pomogą Ci w modlitwie na różańcu oraz nowenną pompejańską!

Dzięki niej:
• będziesz kontrolować postęp w swojej nowennie pompejańskiej,
• aplikacja zadba, aby nie przeoczyć żadnego dnia nowenny,
• każdego dnia otrzymasz tekst motywująco-wspomagajacy na dany dzień,
• otrzymasz najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej,
• możesz otrzymywać powiadomienia o zbliżających się nowennach,
• jest też możliwość odsłuchu różańca poprzez mp3 i z Radio Różaniec,
• jeśli nie wiesz, jak modlić się nowenną pompejańską i różańcem, to aplikacja Ci w tym pomoże,
• dodatkowo krótkie lektury o różańcu i nowennie pompejańskiej!

Możesz też odmówić sam różaniec – bez nowenny pompejańskiej. A jak odmiawiać różaniec święty dowiesz się na naszej innej stronie

APLIKACJE KATOLICKIE NA TELEFON

Aplikacje dla wierzących - Superbook

Superbook

ANDROID | iOS

Ta BEZPŁATNA aplikacja biblijna dla dzieci jest dostępna WYŁĄCZNIE w języku angielskim. Ożywia Biblię dla całej rodziny dzięki pełnej Biblii, filmom, zdjęciom i wciągającym interaktywnym grom. Zawiera trzydzieści dziewięć pełnometrażowych, DARMOWYCH Epizodów z nominowanej do nagrody Emmy serii Superbook, w tym Dawida i Goliata, Dziesięć Przykazań, Daniela i legowisko Lwa, Pierwsze Święta Bożego Narodzenia i więcej historii biblijnych!

ZABAWNE BIBLIJNE GRY DLA DZIECI

• Zagraj w ponad 20 zabawnych gier biblijnych

• Obejmuje gry biblijne z ciekawostkami, gry biblijne ze słowami i gry biblijne z akcją

DYNAMICZNA ZAWARTOŚĆ W BIBLII

• Filmy i interaktywne treści osadzone w Biblii, dzięki czemu dzieci mogą łatwo wchodzić w interakcje z każdym rozdziałem Biblii dla dzieci.

• Biblijne odpowiedzi na setki pytań, które są wspólne dla dzieci.

• Ta darmowa aplikacja biblijna dla dzieci zawiera również profile osób, miejsc i artefaktów znalezionych w Biblii.

WSPIERANIE WIZUALIZACJI

• 39 pełnometrażowych, bezpłatnych odcinków z nominowanego do nagrody Emmy serialu animacji biblijnych dla dzieci – SUPERBOOK.

• Dziesiątki dynamicznych klipów wideo z serii animacji SUPERBOOK.

• Obrazy postaci, miejsc i artefaktów biblijnych wzbogacone szczegółowymi biografiami.

• Członkowie klubu SUPERBOOK mogą oglądać ponad 50 odcinków z serii SUPERBOOK.

Aplikacje dla katolików

Biblia

ANDROID | iOS

Przygotowaliśmy dla Was mobilną wersję Pisma Świętego. Od dzisiaj możecie mieć Biblię po polsku zawsze pod Waszą ręką. Dodatkowo aplikacja umożliwia wyświetlanie Czytań, Psalmów i Ewangelii przypisanych do każdego dnia oraz modlitwy brewiarzowej.

Ponadto w aplikacji znajdują się przypisy, wyszukiwanie, modlitwy, słownik oraz wiele innych usprawnień.

Dla zalogowanych użytkowników jest możliwość dodawania notatek do wersów Biblii, a także dodawania wersów oraz modlitw do ulubionych w celu szybkiego ich odszukania.

Serdecznie zapraszamy Was do ściągnięcia za darmo tej aplikacji. Rozsyłajcie informacje o niej do jak największej liczby osób. Ewangelizujmy dzięki niej innych 🙂

Chcielibyśmy rozwijać ją z Wami. Piszcie do nas Wasze uwagi i propozycje. Razem stworzymy coś bardzo wartościowego.

Co nowego
– możliwość edytowania modlitwy na ekranie startowym
– dodano możliwość odtwarzania lektora czytań z ekranu startowego
– Plan czytań
– poprawienie tekstu Hbr 11, 4-5
– poprawa błędu w quick menu (3D Touch)
– poprawienie opcji dodawania notatek – kursor i klawiatura od razu się pojawiają
– poprawienie działania TTS na widgecie modlitw na stronie głównej
– dodano opis słowny prędkości czytania automatycznego
– dodanie powrotu do menu przy anulowaniu okna dialogowego logowania
– dodano pasek z datą w liście godzin w brewiarzu, informuje o tym jaką datę się wybrało
– inne tłumaczenia i przekłady Biblii
– Brewiarz offline
– tryb nocny w ekranie logowania i rejestracji
– poprawienie listowania modlitw oraz wyszukiwarki w modlitwach

Aplikacje dla katolików

Brewiarz

ANDROID

Brewiarz – modlitwa codzienna Ludu Bożego po polsku w Twoim telefonie.

Wierni, którzy celebrują liturgię Godzin, jednoczą się z Chrystusem, naszym Najwyższym Kapłanem, przez modlitwę psalmów, rozważanie słowa Bożego, pieśni i uwielbienia, by włączyć się do Jego nieustannej i powszechnej modlitwy, która oddaje chwałę Ojcu i wyprasza dar Ducha Świętego dla całego świata. (KKK 1196)

Liturgia Godzin powinna stać się modlitwą całego Ludu Bożego. W niej sam Chrystus „urząd kapłański wykonuje nadal przez swój Kościół” – każdy uczestniczy w niej według miejsca w Kościele i okoliczności życia: prezbiterzy jako pełniący posługę duszpasterską, ponieważ są powołani do wiernego trwania na modlitwie i służenia Słowu; zakonnicy i zakonnice przez charyzmat swego życia konsekrowanego; wszyscy wierni według swoich możliwości. „Duszpasterze niech się starają w niedziele i uroczyste święta odprawiać w kościołach z udziałem wiernych główne Godziny, zwłaszcza Nieszpory. Zaleca się, aby i świeccy odmawiali brewiarz czy to z prezbiterami, czy na swoich zebraniach, czy nawet indywidualnie”. (KKK 1175). Aplikacje dla katolików stają się w dzisiejszych czasach koniecznością.

Aplikacje katolickie

Rachunek sumienia

ANDROID | iOS

Rachunek Sumienia to aplikacja wspierająca wiernych w przygotowaniu się do Sakramentu pokuty. Właściwie i szczerze wykonany rachunek sumienia jest jednym z warunków dobrej spowiedzi, prowadzi do refleksji nad postępowaniem i nad obecnością Boga w codziennym życiu.

Aplikacja zawiera rachunek sumienia dla dzieci, młodzieży, dorosłych, a także, dla żyjących w duchowości zmartwychwstańczej, konsekrowanych, księży, oraz dla młodych małżeństw, prawników, biznesmenów, pracujących z chorymi i
niesakramentalnych. Zawiera również opis obrzędu spowiedzi oraz modlitwy jej towarzyszące, nauki Katechizmu Kościoła Katolickiego mówiące o Sakramencie pokuty, a także zbiór innych podstawowych modlitw katolickich. Wymienione elementy stanowią podpowiedzi i pomoc w dążeniu do pojednania z Bogiem, w
drodze do Zbawienia.

Aplikacje dla wierzących - Vatican News

Vatican News

ANDROID | iOS

Twoja brama do najnowszych wiadomości i informacji o Papieżu Franciszku.

Wiadomości Watykańskie zawierają najnowsze wiadomości i informacje na temat papieża Franciszka i Stolicy Apostolskiej, opracowane przez własne służby medialne Watykanu i zamieszczone w VaticanNews, oficjalnym centrum komunikacji watykańskiej.

Czekamy na Twoje opinie. Wszelkie prośby o funkcje lub raporty o błędach prosimy wysyłać na adres: info@vaticannews.va.

Aplikacje katolickie na telefon takiej jak Vatican News pozwalają dobrze zorientować się we wiadomościach płynących ze Stolicy Piotrowej.

 

Aplikacje katolickie iphone - Twoja parafia

Twoja parafia

iOS

Twoja Parafia pomoże Ci pozostać w stałym kontakcie ze wspólnotą wiernych. Dzięki tej prostej i przejrzystej aplikacji, nie ominie Cię żadne kościelne wydarzenie. Dołącz do swojej parafii i bądź informowany o wszystkim w nowoczesny sposób!

Poznaj funkcje aplikacji:

– otrzymuj powiadomienia o bieżących sprawach parafii i grup parafialnych,

– przeglądaj zdjęcia z wydarzeń odbywających się w kościele,

– sprawdź w łatwy sposób najpotrzebniejsze informacje, takie jak godziny odprawiania mszy oraz dane kontaktowe do duszpasterzy w Twojej parafii,

– dowiedz się interesujących faktów o historii Twojej wspólnoty.

Kolejne funkcjonalności już wkrótce!

APLIKACJE KATOLICKIE NA TELEFON

Aplikacje katolickie na telefon

Akt Zawierzenia Ks. D. Ruotolo

ANDROID

Kiedy do ojca Pio przychodziły tłumy, mówił: – Idźcie lepiej do ks. Dolindon Ruotolo! Ten kapłan z Neapolu, mistyk, zostawił modlitwę, którą podyktował mu sam Jezus. Modlitwę o piorunującym efekcie.
 Lektura obowiązkowa dla każdego katolika. Zmieni twoje życie.

Aplikacje katolickie na telefon - Śpiewnik kościelny

Śpienik kościelny

ANDROID

Proponuje do Państwa dyspozycji rewelacyjny skarbiec pieśni kościelnych – śpiewnik, który zawiera ponad 10000 pieśni kościelnych na każdy dzień. Długoletnie doświadczenie, znajomość, chęć i potrzeba śpiewania pozwoliła na edycję tych pieśni w wersji elektronicznej.

Mamy głęboką nadzieję, że ten śpiewnik będzie przydatny też i Państwu! Śpiewem wyrażamy naszą wdzięczność Panu Bogu, uwielbienie, śpiewem wznosimy nasze prośby, śpiewem prosimy o przebaczenie. Kto śpiewa, dwa razy się modli!

Aplikacje katolickie na telefon jak ta zawiera także różne modlitwy, litania, różaniec

Aplikacje katolickie na telefon

Faustyna.pl

ANDROID

Aplikacja: Faustyna.pl uwzględnia najważniejsze tematy związane ze św. Siostrą Faustyną, z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego w formach, które przekazał jej Jezus, myśli z jej „Dzienniczka” na każdy dzień oraz informacje o stolicy kultu Miłosierdzia Bożego – Sanktuarium w Krakowie-Łagiewnikach. Nadto zawiera aktualizowane wiadomości tekstowe i zdjęciowe, dostęp do transmisji on-line z kaplicy cudownego obrazu Jezusa Miłosiernego oraz szybki kontakt z dziełami prowadzonymi w łagiewnickim Sanktuarium.

Przez tę aplikację Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia wraz ze Współpracownikami dzieli się darem orędzia o Bożym Miłosierdziu, z którym Jezus wysłał św. Siostrę Faustynę do całego świata. Jej bogactwo duchowe i orędzie Miłosierdzia św. Jan Paweł II nazwał „darem Boga dla naszych czasów” i dał Kościołowi i światu na trzecie tysiąclecie. Jezus przypomina w nim biblijną prawdę o miłości miłosiernej Boga do każdego człowieka i wzywa do głoszenia jej z nową mocą przez świadectwo życia, czyny, słowa i modlitwę. Częścią tego orędzia jest nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w nowych formach, które podał Jezus. Należą do nich: obraz Chrystusa z podpisem: Jezu, ufam Tobie, święto Miłosierdzia w pierwszą niedziele po Wielkanocy, Koronka do Miłosierdzia Bożego, Godzina Miłosierdzia (15:00) i szerzenie czci Miłosierdzia. Z każdą z nich związał wielkie obietnice pod warunkiem praktykowania ich w duchu zaufania Bogu (pełnienie Jego woli) i miłosierdzia względem bliźnich.

Wraz ze śmiercią Siostry Faustyny Bóg złożył dar orędzia Miłosierdzia w Sanktuarium w Krakowie-Łagiewnikach, dlatego to miejsce św. Jan Paweł II nazwał stolicą kultu Bożego Miłosierdzia. Z tego miejsca to orędzie rozchodzi się na cały świat, a niosą je współcześni apostołowie Bożego Miłosierdzia, którzy tworzą, dziś wielomilionowy, Apostolski Ruch Bożego Miłosierdzia (owo nowe zgromadzenie, którego powstania domagał się Jezus). Należą do niego różne zgromadzenia klauzurowe i czynne, męskie i żeńskie, stowarzyszenia, bractwa, apostolaty i ludzie indywidualnie podejmujący misję św. Faustyny głoszenia i wypraszania miłosierdzia Bożego dla świata. Trzeba tę iskrę Bożej łaski rozniecać – mówił Jan Paweł II w łagiewnickim Sanktuarium – Trzeba przekazywać światu ogień miłosierdzia. W miłosierdziu Boga świat znajdzie pokój, a człowiek szczęście!

Aplikacja służy dzieciom, młodzieży i rodzinom w głębszym poznawaniu Bożego Miłosierdzia i działalności świętej Siostry Faustyny.

Jedno serce

ANDROID

O REKOLEKCJACH:
Są to rekolekcje, które będą prowadziły do poświęcenia się Jezusowi przez Maryję wg Św. Ludwika Maria Grignion de Montfort.

DLACZEGO WARTO?
Wielu mistyków miało doświadczenie, że Maryja i Jezus duchowo mieli jedno serce – przeżywali i odczuwali to samo. Gdy On cierpiał, Ona również cierpiała. Gdy On się cieszył, Ona również przeżywała radość. Byli wewnętrznie zjednoczeni we wszystkim. Jezus z wysokości krzyża dał nam Maryję za Matkę, aby Ona upodabniała nasze małe serca do Jego Serca.

Matka Boża jest całkowicie oddana Bogu, wpatrzona w Niego, ufająca Jemu. Jest dla nas najkrótszą drogą do Jezusa. Oddać się Jej całkowicie to złożyć wszystko w Jej Niepokalanym Sercu. To stać się Jej uczniem i sługą. To wziąć udział w triumfie Jej Niepokalanego Serca, w którym jest ratunek dla świata i ostateczne zwycięstwo.

Św. Ludwik Maria Grignion de Montfort dzięki łasce Bożej zrozumiał tą szczególną i wyjątkową drogę. Te rekolekcje to zaproszenie dla każdego z nas do nowej drogi, drogi zwycięstwa świętości nad grzechem, światła nad ciemnością, dobra nad złem, drogi zjednoczenia z Maryją, przez Maryję z Jezusem, a w Jezusie z Ojcem.

Pamiętając słowa Kard. Stefana Wyszyńskiego: „Wszystko postawiłem na Maryję!”, a idąc za św. Janem Paweł II chcemy powiedzieć Totus Tuus Maryjo!

Przez 33 dni będą prowadziły nas konferencje kończące się konkretnym postanowieniem na dany dzień. Wieczorem zaś jesteśmy zaproszeni do refleksji jak współpracowaliśmy z łaską Bożą w danym dniu.

CZAS TRWANIA I ZADANIA DO WYKONANIA:
Codziennie przez 33 dni:
– są do odsłuchania (ok. 5-10 min.) lub przeczytania konferencje przeznaczone na dany dzień
– postanowienie
– zachęta do wieczornej refleksji
a to wszystko po to, by zobaczyć jak Matka Boża działa w Twoim życiu.

Aplikacje katolickie na androida

Magnificat Edycja Polska

ANDROID

«Módl się, jak potrafisz i nie próbuj się modlić tak, jak nie potrafisz.
Im mniej się modlisz, tym gorzej to idzie»
– o. John Chapman OSB-

Witamy w Twojej aplikacji Magnificat!

Gdziekolwiek się nie znajdziesz i w jakimkolwiek czasie, dzięki aplikacji MAGNIFICAT zyskujesz dostęp do skarbnicy pięknych, współczesnych i tradycyjnych, codziennych modlitw Kościoła.

Modlitwy na każdy dzień, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie, obejmują oficjalne teksty Mszy świętej, modlitwę poranną i wieczorną oparte na Liturgii Godzin, oraz medytację dnia, czyli cykl komentarzy do Pisma św. zaczerpniętych zarówno z pism Ojców Kościoła, jak i współczesnych katolickich mistrzów duchowych. Dodatkowo na końcu każdego dnia odnajdziesz inspirujące historie o świętych, tych mniej i bardziej znanych, a także modlitwy okazjonalne, błogosławieństwa oraz krótkie eseje.

Wierzymy, że podobnie jak dla setek tysięcy użtkowników aplikacji MAGNIFICAT w wersjach obcojęzycznych, tak również dla Ciebie aplikacja ta stanie się narzędziem dzięki któremu Twoje życie rozbłyśnie błogosławieństwem płynącym z codziennej modlitwy.
Jedyne co musisz zrobić, to zarejestrować się!

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się wszystko to, co przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej aplikacji. Niech ten czas spędzony na modlitwie będzie czasem obwitych łask I błogosławieństwa.

Pomóż nam udoskonalać naszą aplikację dając komentarz poniżej lub pisząc do nas na adres: redakcja@magnificat.com.pl

Aplikacje katolika Godziny męki

Godziny męki

ANDROID

Godziny Męki zostały napisane przez Luizę Piccarreta, która jest w trakcie kanonizacji, zostały zebrane przez świętą Anibal Maria di Francia, która następnie opublikowała je. To ćwiczenie następuje z godziny na godzinę, gdy Luisa widziała ich w swoich licznych wizjach.

Ten program został stworzony w taki sposób, aby ci, którzy nie mają lub nie mogą modlić się modlitewnikiem, mogli się bez niego obejść. Godziny namiętności dają nam możliwość zanurzenia się w miłości Bożej, podążając Jego śladami.

APLIKACJE KATOLICKIE NA TELEFON

Alikacje katolickie na telefon Modlitewnik katolicki

Modlitewnik katolicki

ANDROID

Modlitewnik zawierający większość podstawowych modlitw i podstawy katechizmu Kościoła Katolickiego. Wersja polska. Zobacz www.creocode.com . Aplikacje katolickie jak właśnie ta nie zawiera reklam i nie wymaga połączenia z internetem.

Aplikacje katolickie na telefon Piętnaście modlitw

Piętnaście modlitw

ANDROID

Obietnice, słowa Pana Jezusa :
Od dłuższego czasu Brygida pragnęła wiedzieć, ile ciosów Chrystus Pan otrzymał podczas swej Męki. Pewnego dnia Zbawiciel objawił się jej i rzekł:
„Moje Ciało otrzymało 5480 ciosów.
Jeżeli chcesz je uczcić pobożną praktyką, zmów codziennie 15 Ojcze nasz i 15 Zdrowaś Maryjo z modlitwami, których cię nauczyłem, podczas całego roku.
W ten sposób w ciągu roku uczcisz każdą moją Ranę”.
(Przypis: 15 modlitw codziennie, przez 365 dni roku = 5480)
Potem w formie obietnicy dodał, że ktokolwiek zmówi te modlitwy codziennie podczas roku:
– Uwolni 15 dusz ze swej rodziny z czyśćca,
– 15 sprawiedliwych spośród krewnych zostanie potwierdzonych i zachowanych w łasce.
– 15 grzeszników spośród krewnych zostanie nawróconych.
– Osoba, która zmówi te modlitwy, osiągnie pewien stopień doskonałości.
– Już na 15 dni przed śmiercią będzie przeżywała szczery żal za wszystkie popełnione grzechy ze świadomością ich ciężkości.
– Na 15 dni przed śmiercią dam jej Moje Najświętsze Ciało, ażeby przez Nie została uwolniona od głodu wiecznego oraz dam jej Moją Drogocenną Krew do picia, by na wieki nie doznała dokuczliwego pragnienia.
– Położę przed nią Mój zwycięski Krzyż jako pomoc i obronę przeciw zasadzkom nieprzyjaciół.
– Przed jej śmiercią przyjdę do niej z Moją najdroższą i ukochaną Matką.
– Przyjmę z dobrocią jej duszę i zaprowadzę do wiecznej radości.
– Zaprowadziwszy ją tam, dam jej kosztować z przedziwnej studni Mojej Boskości, czego nie uczynię tym, którzy nie odmawiali tych czy podobnych modlitw.
– Trzeba wiedzieć, że choćby kto żył przez 30 lat w grzechu, lecz potem skruszonym sercem odmawiałby pobożnie te modlitwy albo przynajmniej powziął postanowienie ich odmawiania, Pan mu odpuści jego grzechy.
– Obroni go przed zgubnymi pokusami
– Zachowa mu pięć zmysłów.
– Uchroni przed nagłą śmiercią.
– Uwolni jego duszę od kar wiecznych.
– Człowiek ten otrzyma wszystko, o co poprosi Pana Boga i Najświętszą Pannę
– Jeśliby ktoś żył zawsze według woli Boga i musiałby umrzeć przedwcześnie, życie jego zostanie przedłużone.
– Ktokolwiek zmówi te modlitwy, uzyska za każdym razem odpust cząstkowy.
– Człowiek ten otrzyma zapewnienie, że cieszyć się będzie szczęściem chórów anielskich.
– Każdy, kto by innych nauczył tych modlitw, nie będzie nigdy pozbawiony radości i zasługi, ale one trwać będą wiecznie.
– Tam, gdzie odmawia się te modlitwy, Bóg jest obecny swoją łaską.

Aplikacje katolika

Święty Ojciec Pio

ANDROID

Święty Ojciec Pio – zawartość aplikacji:

– Informacje o Św. Ojcu Pio
– Różaniec ze Św. Ojcem Pio
– Nowenna do Św. Ojca Pio
– Wybór modlitw za wstawiennictwem Św. Ojca Pio

Aplikacje dla katolika

Słowo Boże

ANDROID

Aplikacja „Słowo Boże” jest przestrzenią służącą pomocą w codziennym rozważaniu słowa Bożego.

Aplikacja zawiera:
– pełne teksty czytań mszalnej liturgii słowa na każdy dzień;
– odsłuch Pisma Świętego dzięki wyszukiwarce z Biblijni.pl;
– Implementacja linków do godzin brewiarzowych
– codzienne rozważania słowa Bożego autorstwa księży chrystusowców;
– dział Pomoc zawierający m.in. formularz z „prośba o modlitwę” oraz formularz „zapytaj księdza”;
– opcję prowadzenia osobistego notatnika duchowego zabezpieczonego kodem PIN;
– modlitewnik.

Aktualizacja czytań i rozważań dokonuje się tylko raz w miesiącu, więc dla odczytywania tekstów aplikacja nie potrzebuje stałego dostępu do Internetu. Natomiast odsłuch nagrań audio dokonuje się każdorazowo przez połączenie do Wi-Fi lub do sieci komórkowej.

Aplikacje katolickie na telefon posiadają oficjalną stronę internetową: www.e-slowoboze.pl

Aplikacje katolickie na telefon

Nowenna Ojca Wenantego Katarzyńca

ANDROID

Sługa Boży o. Wenanty przypomina nam o sensie i wartości chrześcijańskiego życia, którego wielkość zależy nie od nadzwyczajności dokonań, ale od mocy pragnienia i ukochania. Swoim życiem potwierdza, że każdy może i powinien realizować swe powołanie tam, gdzie stawia go Bóg, powierzając mu obowiązki: „Nie każdy może czynić rzeczy nadzwyczajne, ale każdy może spełniać swoje obowiązki”.

Pamiętaj o codziennej nowennie każdego dnia – aplikacje katolickie na telefon takie jak ta mogą powiadamiać Cię o twojej codziennej nowennie w postaci powiadomienia.

Po upływie dziewięciodniowego cyklu nowenny możesz zacząć ponownie od pierwszego dnia lub zresetować status modlitwy. Aplikacje katolickie na telefon.

Aplikacje katolickie na telefon - Ewangelia na co dzień

Ewangelia na co dzień

ANDROID

Serwis katolicki (bezpłatne) : ewangelia, czytania, święci, modlitwy, w 13 językach : francuski, angielski, portugalski, hiszpański, holenderski, niemiecki, arabski, włoski, polski, ormiański, Irlandii, Grecji, Madagaskaru